Älykkäitä säilytysratkaisuja

Me palvelemme sinua

MYYNTI

Tarja Teuri

Myynti
tarja.teuri@punta.fi

+358 (0)2-7221 329

Juhana Haukioja

Myynti, vienti

juhana.haukioja@punta.fi  
+358 (0)2-7221 334

Jaana Uusitalo

Myynti

jaana.uusitalo@punta.fi 
+358 (0)2-7221 327


Kaisa Breilin-Brandt

Myynti

kaisa.breilin-brandt@punta.fi
+358 (0)2-7221 335

Ilkka Ratamo

Myynti, vienti

ilkka.ratamo@punta.fi  
+358 (0)2-7221 330

PROJEKTIMYYNTI

Karoliina Kannisto

Myyntipäällikkö

karoliina.kannisto@punta.fi  
+358 (0)2-7221 324

Ilona Pettersson

Myynti
ilona.pettersson@punta.fi

+358 (0)2-7221 311

MYYNTI, erikoistuotteet

Matti Hartonen

Avainasiakaspäällikkö
matti.hartonen@punta.fi  
+358 (0)2-7221 331

Merja Ojala

Myyntikoordinaattori

merja.ojala@punta.fi
+358 (0)2-7221 310

Jan Romanov

Myyntikoordinaattori

jan.romanov@punta.fi
+358 (0)2-7221 318

Harri Silvast

Laatukoordinaattori

harri.silvast@punta.fi
+358 (0)2-7221 336

Alexandra Melekhova

Myyntikoordinaattori
 
Äitiyslomalla

TUOTEKEHITYS

Jukka Suutari

Tuotekehitysjohtaja

jukka.suutari@punta.fi  
+358 (0)2-7221 308

Jukka Hohtari

Suunnittelu

jukka.hohtari@punta.fi  
+358 (0)2-7221 332

Toni Kivilähde

Suunnittelu

toni.kivilahde@punta.fi  
+358 (0)2-7221 307

Jari-Pekka Laamanen

Suunnittelu
jari-pekka.laamanen@punta.fi 
+358 (0)2-7221 315

Aleksi Haukioja

Tuotepäällikkö
Lukitusjärjestelmät ja lukot

aleksi.haukioja@punta.fi 
+358 (0)2-7221 303

Petri Havia

Projektipäällikkö
petri.havia@punta.fi
+358 (0)2 7221 337

TUOTANTO

Riku Luomaniemi

Tuotantojohtaja

riku.luomaniemi@punta.fi  
+358 (0)2-7221 302

Jari Pettersson

Työnjohto

jari.pettersson@punta.fi 
+358 (0)2-7221 309

Paula Sarajärvi

Työnjohto

paula.sarajarvi@punta.fi  
+358 (0)2-7221 342

Janne Ahlroos

Kehityspäällikkö
janne.ahlroos@punta.fi  
+358 (0)2-7221 339

HALLINTO

Riitta Martikainen

Hallinto, markkinointi
riitta.martikainen@punta.fi  
+358 (0)2-7221 305

Vesa Harilo

Toimitusjohtaja ( hall pj )

vesa.harilo@punta.fi  
+358 (0)2-7221 301

Sari Kiukkonen 

Markkinointiassistentti

sari.kiukkonen@punta.fi  
+358 (0)2-7221 341

Markku Kankaanpää

Projektipäällikkö
markku.kankaanpää@punta.fi  
+358 (0)2-7221 314

Marja Pihanen

Osto- ja myyntireskontra
marja.pihanen@punta.fi
+358 (0)2 7221 325


Punta Oy

Teollisuustie 2

25460 KISKO
Puh. (02) 7221 321
Fax. (02) 7221 320
Sähköposti: info@punta.fi

Laskutusosoitteemme

Olemme siirtyneet ostolaskujen sähköiseen käsittelyyn ja verkkolaskujen vastaanottoon tehostaaksemme laskujen käsittelyä.

Katso verkkolaskutusohjeet täältä

Henkilökohtaiset sähköpostit:
etunimi.sukunimi@punta.fi