Älykkäitä säilytysratkaisuja

Me palvelemme sinua

MYYNTI

Tarja Teuri

Myynti
tarja.teuri@punta.fi

+358 (0)2-7221 329

Jaana Uusitalo

Myynti

jaana.uusitalo@punta.fi 
+358 (0)2-7221 327

Kaisa Breilin-Brandt

Myynti

kaisa.breilin-brandt@punta.fi
+358 (0)2-7221 335

Ilkka Ratamo

Myynti, vienti

ilkka.ratamo@punta.fi  
+358 (0)2-7221 330

Juhana Haukioja

Myynti

juhana.haukioja@punta.fi  
+358 (0)2-7221 334

PROJEKTIMYYNTI

Karoliina Kannisto

Myynti

karoliina.kannisto@punta.fi  
+358 (0)2-7221 324

Ilona Pettersson

Myyntikoordinaattori
ilona.pettersson@punta.fi

+358 (0)2-7221 311

MYYNTI, erikoistuotteet

Matti Hartonen

Myynti

matti.hartonen@punta.fi  
+358 (0)2-7221 331

Merja Ojala

Myyntikoordinaattori

merja.ojala@punta.fi
+358 (0)2-7221 310

Harri Silvast

Laatukoordinaattori

harri.silvast@punta.fi
+358 (0)2-7221 336

TUOTEKEHITYS

Jukka Suutari

Tuotekehitys/Lukitusjärjestelmät ja lukot

jukka.suutari@punta.fi  
+358 (0)2-7221 308

Jukka Hohtari

Suunnittelu

jukka.hohtari@punta.fi  
+358 (0)2-7221 332

Toni Kivilähde

Suunnittelu

toni.kivilahde@punta.fi  
+358 (0)2-7221 307

Aleksi Haukioja

Tuotevastaava/Lukitusjärjestelmät ja lukot

aleksi.haukioja@punta.fi 
+358 (0)2-7221 303

TUOTANTO

Riku Luomaniemi

Tuotanto/Hankinta

riku.luomaniemi@punta.fi  
+358 (0)2-7221 302

Jari Pettersson

Tuotanto/Työnjohto

jari.pettersson@punta.fi 
+358 (0)2-7221 309

Janne Ahlroos

Tuotanto/Työnjohto

janne.ahlroos@punta.fi  
+358 (0)2-7221 339

HALLINTO

Vesa Harilo

Toimitusjohtaja ( hall pj )

vesa.harilo@punta.fi  
+358 (0)2-7221 301

Riitta Martikainen

Hallinto, markkinointi

riitta.martikainen@punta.fi  
+358 (0)2-7221 305

Marja Pihanen

Osto- ja myyntireskontra
marja.pihanen@punta.fi 
+358 (0)2-7221 325

Juha Punta Oy

Teollisuustie 2

25460 KISKO
Puh. (02) 7221 321
Fax. (02) 7221 320
Sähköposti: info@punta.fi

Laskutusosoitteemme

Olemme siirtyneet ostolaskujen sähköiseen käsittelyyn ja verkkolaskujen vastaanottoon tehostaaksemme laskujen käsittelyä.

Katso verkkolaskutusohjeet täältä.

Henkilökohtaiset sähköpostit:
etunimi.sukunimi@punta.fi