Älykkäitä säilytysratkaisuja

Me palvelemme Sinua

Toni Kivilähde

Suunnittelu

toni.kivilahde@punta.fi
+358 (0)2-7221 307

 

Jukka Suutari

Tuotekehitys/Lukitusjärjestelmät ja lukot

jukka.suutari@punta.fi
'+358 (0)2-7221 308

 

Jukka Hohtari

Suunnittelu

jukka.hohtari@punta.fi
+358 (0)2-7221 332

 

 

Aleksi Haukioja

Tuotevastaava/Lukitusjärjestelmät ja lukot

aleksi.haukioja@punta.fi

+358 (0)2-7221 303

 

 

Marja Pihanen

Myyntiassistentti, laskutus

marja.pihanen@punta.fi

+358 (0)2-7221 325

 

 

Riitta Martikainen

Markkinointi

riitta.martikainen@punta.fi
+358 (0)2-7221 305

 

 

Kaisa Breilin-Brandt

Myyntikoordinaattori

kaisa.breilin-brandt@punta.fi
+358 (0)2-7221 33 5

 

 

Riku Luomaniemi

Tuotanto/Hankinta

riku.luomaniemi@punta.fi
+358 (0)2-7221 302

 

 

Vesa Harilo

Toimitusjohtaja

vesa.harilo@punta.fi
+358 (0)2-7221 301

 

 

Juha Punta

Hallituksen puheenjohtaja

juha.punta@punta.fi
+358 (0)44 7221 322

 

 

Juha Punta Oy

 
Teollisuustie 2
25460 KISKO

Puh. (02) 7221 321
Fax. (02) 7221 320

Sähköposti:
info@punta.fi

Laskutusosoitteemme

 

Olemme siirtyneet ostolaskujen sähköiseen käsittelyyn ja verkkolaskujen vastaanottoon tehostaaksemme laskujen käsittelyä.

 

Katso verkkolaskutusohjeet täältä .

 

Henkilökohtaiset sähköpostit:
etunimi.sukunimi@punta.fi