Yhteystiedot

MYYNTI

Tarja Teuri

Myynti, tiimin esimies tarja.teuri@punta.fi +358 (0)2 7221 329

Ilkka Ratamo

Myynti, vienti, jakeluratkaisut ilkka.ratamo@punta.fi +358 (0)2 7221 330

Karoliina Kannisto

Myyntipäällikkö, projektit karoliina.kannisto@punta.fi +358 (0)2 7221 324

Juhana Haukioja

Myyntipäällikkö, jakeluratkaisut juhana.haukioja@punta.fi +358 (0)2 7221 334

Merja Ojala

Projektikoordinaattori merja.ojala@punta.fi +358 (0)2 7221 310

PAKETTILIIKETOIMINTA

Matti Hartonen

Avainasiakaspäällikkö matti.hartonen@punta.fi ++358 (0)2 7221 331

Jan Romanov

Myyntikoordinaattori jan.romanov@punta.fi +358 (0)2 7221 318

Harri Silvast

Huoltovastaava harri.silvast@punta.fi +358 (0)2 7221 336

Nina Ranta

Myyntikoordinaattori nina.ranta@punta.fi +358 (0)2 7221 349

TUOTEKEHITYS

Jukka Suutari

Tuotekehitysjohtaja jukka.suutari@punta.fi +358 (0)2 7221 308

Petri Havia

Tuotepäällikkö
Lukot- ja lukitusjärjestelmät petri.havia@punta.fi +358 (0)2 7221 337

Kari Henttinen

Tuotevastaava
Jakeluratkaisut kari.henttinen@punta.fi +358 (0)2 7221 346

Konsta Teulahti

Tuotevastaava
Lukot- ja lukitusjärjestelmät konsta.teulahti@punta.fi +358 (0)2 7221 353

TUOTANTO

Janne Ahlroos

Tuotantojohtaja janne.ahlroos@punta.fi +358 (0)2 7221 339

Hallinto

Pekka Leppälä

Toimitusjohtaja pekka.leppala@punta.fi +358 (0)2 7221 356

Riitta Martikainen

Hallintojohtaja ja markkinointi riitta.martikainen@punta.fi +358 (0)2 7221 305

Marja Pihanen

Osto- ja myyntireskontra marja.pihanen@punta.fi +358 (0)2 7221 325

Kokonaisvaltaista palvelua avaimet
käteen periaatteella

Palveluihimme kuuluvat asennus-, huolto- ja kierrätyspalvelut sekä leasing-rahoitus ja tuki arkkitehdeille ja suunnittelutoimistoille. Tarjoamme sinulle kattavan palvelukokonaisuuden, josta voit valita kohteeseesi parhaiten sopivan paketin.